Zadbaj o swójpiękny i zdrowyuśmiech!

Oświęcim - Żwirki i Wigury 5

Oświęcim - Garbarska 1

Zadzwoń i umów się na wizytę

Kobieta z pięknym uśmiechem. Białymi zębami, zadbanymi przez stomatologów.

Wybielanie zębów

Każdy z Nas marzy o pięknym białym uśmiechu. Wpływ na zmianę barwy zębów ma wiele czynników. Dlatego jeśli chodzi o wybielanie zębów, ważne jest aby dobrać odpowiednią skuteczną metodę.

W Naszym gabinecie stomatologicznym w Oświęcimiu, oferujemy wybielanie zębów przebarwionych po leczeniu kanałowym oraz przy pomocy nakładek, dzięki którym można uzyskać zadowalający efekt wybielający.

Wybielanie zębów przeprowadzamy w sposób bezpieczny i kontrolowany, tak aby osiągnąć naturalny efekt rozjaśnienia bez ryzyka nadwrażliwości. Dzięki indywidualnemu podejściu możemy zaproponować rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się pięknym uśmiechem na długi czas.

Pacjent gabinetu stomatologicznego, po wybielaniu zębów.

Cennik wybielania zębów

WP Table Builder

W Naszym Gabinecie realizujemy umowę z NFZ

NFZ - logo

Co mówią o nas pacjenci?

Aleksandra Krawczyk
Polecam z całego serca 🙂
Aleksandra Krawczyk
(opinia z Google)
Polecam z całego serca 🙂
Aleksandra Krawczyk
Aleksandra Krawczyk
(opinia z Google)
Bożena Chowaniec
Super lekarz z cudownym podejściem do pacjenta.
Bożena Chowaniec
(opinia z Google)
Super lekarz z cudownym podejściem do pacjenta.
Bożena Chowaniec
Bożena Chowaniec
(opinia z Google)
MistRzu_II98\live
Najlepszy stomatolog! Podejście do pacjenta na poziomie najwyższym z jakim kiedykolwiek się spotkałem 🙂
Pełen profesjonalizm!
Wracam z uśmiechem ☺️
"Pan od naklejek dzielny Pacjent!"
MistRzu_II98\live
(opinia z Google)
Najlepszy stomatolog! Podejście do pacjenta na poziomie najwyższym z jakim kiedykolwiek się spotkałem 🙂
Pełen profesjonalizm!
Wracam z uśmiechem ☺️
"Pan od naklejek dzielny Pacjent!"
MistRzu_II98\live
MistRzu_II98\live
(opinia z Google)
Jolanta Krawczyk
Bardzo dobrzy specjaliści z dużą wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim wspaniali ludzie. Polecam z całego serca.
Jolanta Krawczyk
(opinia z Google)
Bardzo dobrzy specjaliści z dużą wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim wspaniali ludzie. Polecam z całego serca.
Jolanta Krawczyk
Jolanta Krawczyk
(opinia z Google)
Karol K
Polecam! Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta zasługuje na ocenę wzorową. Każdy kto boi się dentysty, po wizycie u dr Marcina Wielgusa przestanie się bać 🙂 Polecam!
Karol K
(opinia z Google)
Polecam! Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta zasługuje na ocenę wzorową. Każdy kto boi się dentysty, po wizycie u dr Marcina Wielgusa przestanie się bać 🙂 Polecam!
Karol K
Karol K
(opinia z Google)
Logo - Gabinet stomatologiczny Megastom - Stomatologia Wielgus

Gabinet stomatologiczny

Żwirki i Wigury 5
32-600 Oświęcim

Poniedziałek - piątek
od 8:00 do 18:00


Garbarska 1
32-600 Oświęcim

Poniedziałek zamknięte
Wtorek-Środa od 8:00 do 18:00
Czwartek-Piątek od 8:00 do 14:00

Kontakt

884 342 555

884 342 854 (gabinet Garbarska 1)

Obserwuj nas na

Copyright © 2026 Megastom Stomatologia Wielgus

Wykonanie strony: eSpark Karol Wilczek