Zadbaj o swójuśmiech!
Oświęcim - Żwirki i Wigury 5
Oświęcim - Garbarska 1
Zadzwoń i umów się na wizytę
Wybielanie zębów
W Naszym gabinecie stomatologicznym w Oświęcimiu, oferujemy wybielanie zębów przebarwionych po leczeniu kanałowym oraz przy pomocy nakładek, dzięki którym można uzyskać zadowalający efekt wybielający.
Wybielanie zębów przeprowadzamy w sposób bezpieczny i kontrolowany, tak aby osiągnąć naturalny efekt rozjaśnienia bez ryzyka nadwrażliwości. Dzięki indywidualnemu podejściu możemy zaproponować rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się pięknym uśmiechem na długi czas.
Cennik wybielania zębów
Wybielanie martwego zęba (po lecz. kanałowym, 3-4 wizyty) 700 zł Wybielanie nakładkowe zębów 1400 zł Wybielanie gabinetowe - wybielanie zębów systemem Prevdent 1800 zł
W Naszym Gabinecie realizujemy umowę z NFZ
Co mówią o nas pacjenci?
Pełen profesjonalizm!
Wracam z uśmiechem ☺️
"Pan od naklejek dzielny Pacjent!"
Gabinet stomatologiczny
Żwirki i Wigury 5
32-600 Oświęcim
Poniedziałek - piątek
od 8:00 do 18:00
Garbarska 1
32-600 Oświęcim
Poniedziałek zamknięte
Wtorek-Środa od 8:00 do 18:00
Czwartek-Piątek od 8:00 do 14:00
Obserwuj nas na
Wykonanie strony: eSpark Karol Wilczek